KIA cee’d FL (2015) – wyciekło zdjęcie wersji po faceliftingu

Kiedyś samochody z Korei… generalnie nie kojarzyły się zbyt dobrze. Postęp, jaki dokonał się jednak w ostatnich kilkunastu latach jeśli chodzi o producentów z tych krajów jest wręcz niesamowity i teraz chociażby model KIA cee’d postrzegany jest jako jedna z lepszych propozycji w swojej klasie. A już niedługo będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny za sprawą planowanego faceliftingu.

Na razie do sieci wyciekło tylko jedno, nieoficjalne zdjęcie samochodu. Zdradza ono jednak wszystko w kwestii zmian poczynionych w przedniej części nadwozia:

KIA cee'd - facelifting przodu samochodu (2015)

Można dostrzec na nim lekko spłaszczony grill, który ma dać wyglądowi KII cee’d więcej agresji (i całkiem nieźle mu się ta sztuka udaje) oraz wyrazistsze światła z diodami LED. Zmiany zaszły też niżej, na przednim zderzaku. Ten zyskał zupełnie nowy kształt świateł przeciwmgielnych, które w końcu dobrze komponują się z resztą elementów „twarzy” samochodu.

Odświeżona KIA cee’d zaprezentowana zostanie podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie, które odbędą się we wrześniu 2015 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że „mleko już się rozlało” i facelifting nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, resztę zdjęć modelu cee’d FL może poznamy trochę wcześniej. Jakby co będę trzymał rękę na pulsie ;)

Najnowsze teksty

Honda ZR-V 2.0 i-MMD 184 KM Advance – TEST

Honda ZR-V to środkowy model w ofercie tego japońskiego producenta jeśli chodzi o crossovery. Dostajemy tutaj lekko ponad 4,5...