Verva Street Racing 2015 – Clarkson, Hammond & May Live pojawi się na Stadionie Narodowym!

Na to czekałem! Po rozczarowującej zeszłorocznej imprezie pod tytułem „Dakar na Narodowym” w 2015 roku znowu w ramach Verva Street Racing dostaniemy to, co najlepsze. Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May zapowiedzieli swój powrót do Polski! Znamy już pierwsze informacje o imprezie oraz ceny biletów.

Top Gear Live odbywający się w 2013 roku był pierwszą imprezą z cyklu Verva Street Racing na której byłem osobiście. Poszedłem wtedy z kumplem na Stadion Narodowy i…nie żałowaliśmy ani jednej wydanej złotówki. Niesamowite emocje, perfekcyjna realizacja. Naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty nie było szans się na Top Gear Live nudzić.

Później przyszedł kolejny rok i Dakar na Narodowym. Oczekiwania były duże…podobnie jak zawód, który przeżyłem. Impreza ta była zwyczajnie nudna, na dodatek roiło się w jej organizacji od wpadek. Szerzej Dakar na Narodowym opisałem tutaj.

Lamborghini na Verva Street Racing

Teraz Top Gear Live już nie istnieje, jednak Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May wracają na Verva Street Racing, już w ramach swojego nowego projektu CHAM Live. Data wydarzenia to 24 październik. Moim zdaniem termin ten nie jest zbyt fortunny – zdecydowanie bardziej wolałem wrześniowe imprezy z lat 2013 i 2014. Znacznie łatwiej wtedy o dobrą pogodę, a oglądanie show przy 15-20 stopniach jest nieporównywalnie przyjemniejsze, niż chociażby przy 5-10. A o takie niskie temperatury łatwo pod koniec października. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że terminarz prowadzących nie jest z gumy i wolę iść na CHAM Live w październiku, niż na „suchą” Verva Street Racing we wrześniu.

Bilety na Verva Street Racing 2015 kosztują odpowiednio 129 zł, 159 zł albo 249 zł. Wejście na Pit-Party kosztuje dodatkowe 29 zł. Nie pamiętam dokładnych cen z lat ubiegłych, ale coś mi się kojarzy, że organizatorzy podwyższyli stawki za tegoroczne wejściówki. Cóż…i tak warto :)

Bilety są w sprzedaży od 13 maja na eBilet.pl albo w salonach EMPIK. Ja już się nie mogę doczekać. Żałuję, że nie będzie charakterystycznych elementów z Top Gear – Stiga, czy jeżdżącego studia. Jednak emocje i doskonałą zabawę mamy jak w banku. Pozostaje zaznaczyć sobie 24 października w kalendarzu i odliczać dni :)

3 KOMENTARZE

  1. […] Program nadawany na żywo będzie miał na pewno więcej naturalności i to wypada zaliczyć na plus. Pozostaje pytanie czy jest to Top Gear potrzebne? Tym bardziej, że Jeremy Clarkson i spółka to weterani telewizji i oni nawet na żywo, w dynamicznie zmieniającej się sytuacji potrafią wykręcić rewelacyjne show (co pokazała Verva Street Racing 2013 i jak sądzę potwierdzi edycja 2015). […]

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...