Przeboje Coldplay – Najlepsza Muzyka Do Samochodu #19

Jakiś czas temu zapowiadałem, że poświęcę jedno notowanie Najlepszej Muzyki Do Samochodu grupie Coldplay i tak właśnie się stało. Zapraszam do przesłuchania 3 jej – w mojej opinii – najlepszych hitów, które naprawę rewelacyjnie nadają się do słuchania w samochodzie.

1. Coldplay – A Sky Full of Stars

Na początku nie mogło zabraknąć najnowszego przeboju tej grupy, który stworzony został w połowie 2014 roku i szturmem podbił listy przebojów i playlisty rozgłośni radiowych w wielu krajach, w tym w Polsce. Dla mnie jest to zarazem utwór, który najprzyjemniej mi się słucha w samochodzie. Dynamiczny, klimatyczny. Może nie nadaje się jako tło do bardzo ostrej jazdy, ale na spokojniejszą przejażdżkę jest wprost wymarzony.

2. Coldplay – Paradise

Na drugim miejscu ląduje również stosunkowo młody, bo opublikowany w drugiej połowie 2012 roku przebój „Paradise”. Troszkę spokojniejszy, ale utrzymany w charakterystycznym dla Coldplay stylu. Mnie słucha się go świetnie.

3. Coldplay – The Scientist

Na koniec zostawiłem najbardziej spokojny utwór z całego zestawienia. Ci, którzy śledzą poprzednie notowania pewnie wiedzą, że nie jestem fanem spokojnych utworów do samochodu, jednak nawet 3 sekund nie zastanawiałem się nad umieszczeniem The Scientist na tej liście. Świetna, nastrojowa muzyka.

Osobom, które chcą poznać jeszcze jeden fajny utwór Coldplay polecam rzucenie okiem na jedno z poprzednich notowań, w którym skupiłem się na najlepszych kawałkach ze składanki Top Gear: Seriously Cool Driving Music. Tam Coldplay też nie zabrało :)

W kolejnym notowaniu widzimy się w poniedziałek 1 czerwca. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...