Clarkson, Hammond & May Live! – seria wideo promujących ich trasę to mistrzostwo świata

Jeśli ktoś obawiał się, że Jeremy Clarkson i spółka przez odejście z Top Gear stracą formę, to może już być spokojny. Filmy promujące nową serię wydarzeń na żywo pod nazwą Clarkson, Hammond and May Live! (w skrócie CHAM) są rewelacyjne.

Mimo zwolnienia z BBC trio prowadzących nie może narzekać na brak zajęć – startuje bowiem ich światowe tournée będące kontynuacją Top Gear Live. W październiku Clarkson, Hammond i May przyjadą też do Polski, by wziąć udział w Verva Street Racing 2015, a wcześniej czeka ich wizyta chociażby w Belfaście, Sheffield, czy podróż do Australii. Aby promować swoją trasę CHAM przygotowali serię krótkich, ale świetnych materiałów wideo opatrzonych hashtagiem #BackOnTheRoad:

UK

Loading the Trucks

May’s Piano

Rockin’ Robin

Fiesta Superleggera

Horse Power

Doskonałe :) Zwłaszcza film z pianinem to absolutna klasyka, podczas oglądania której można poczuć się, jakby oglądało się stare, dobre Top Gear. Kolejne filmy są dodawane dosyć często, więc spodziewajcie się uaktualniania tego wpisu o kolejne materiały wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Mercedes Klasa E Coupe E300 2.0 272 KM – TEST

Kupując samochód z segmentu premium można zaszaleć i egzemplarz Mercedesa Klasy E Coupe, który dostałem na kilka dni do...