Ben Collins (Stig) – wywiad w 20m2 Łukasza zdradza kilka ciekawych informacji o tym kierowcy wyścigowym

Parę lat temu w Top Gear mieliśmy spore zawirowania związane ze Stigiem, gdy okazało się, że przez długi czas pod białym hełmem krył się Ben Collins. Później Polacy wciąż nie mogli zapomnieć o tym kierowcy, ponieważ występował w programie Automaniak. Teraz z kolei przyszedł czas na wywiad z nim w programie 20m2 Łukasza.

Ja szczególnie ciekawy byłem kulis odejścia Collinsa z Top Gear, ponieważ na ten temat powstało wiele plotek i spekulacji – w końcu Stig dla fanów motoryzacji to jedna z najbardziej tajemniczych i intrygujących postaci. Jak się okazało temat ten nie został w wywiadzie przemilczany. Posłuchajmy zatem całej rozmowy:

Wywiad był ciekawy, jednak moim zdaniem bez fajerwerków. W sumie najciekawsza część została opublikowana w zwiastunie, kiedy to Ben Collins zdradził powody swojego odejścia z Top Gear. Ciekaw jestem czy historia opowiedziana w tym wywiadzie była w 100% zgodna z prawdą, ponieważ prowadzący Top Gear w którymś z pierwszych odcinków po odejściu Collinsa odnieśli się do całej sprawy w sposób wskazujący, że decyzja o ujawnieniu byłego Stiga nie była aż taka oczywista i że doszło do pewnego rodzaju zdrady, a przynajmniej nierespektowania wcześniejszych ustaleń.

W dalszej części wywiadu wielu sensacji nie było – historia Collinsa generalnie jest interesująca (np. fragment o jedzeniu w kasku), więc warto obejrzeć cały materiał do końca.

Jedynie trochę zbyt wyraźne moim zdaniem było skupienie się na konkursie Martini – zdaje się, że Ben ładnie poprosił Łukasza o jakieś odwdzięczenie się za możliwość udzielenia wywiadu :) Ale da się to przeżyć, bo dzięki temu mogliśmy obejrzeć naprawdę ciekawy materiał.

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...