Trailer Grand Theft Auto V na PC (w 60 fps) pokazuje posiadaczom komputerów, że warto było tyle czekać

GTA V to gra, która na rynku jest już obecna od końca 2013 roku. Wtedy dostali ją posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xboxa 360, ale Rockstar Games uznało, że warto będzie również posiadaczom nowszych urządzeń do grania dać szansę wizyty w Los Santos. Pod koniec 2014 roku nowe GTA uruchomili posiadacze PlayStation 4 oraz Xboxa One, a teraz gra zmierza na komputery osobiste. A najnowszy trailer tylko zaostrza apetyt.

Bez zbędnych ceregieli – zapraszam do oglądania:

Zwiastun ten idealnie pokazuje czym jest Grand Theft Auto V i jakie są jego unikalne cechy. Ogromny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach świat, który naprawdę żyje i który można przemierzać różnorodnymi samochodami (dla mnie to właśnie aspekt motoryzacyjny zawsze definiował jakość gier z serii GTA), piękne widoki, dynamiczna akcja.

Dodatkowo GTA 5 na PC to znacząco poprawiona grafika względem tego, co mogliśmy podziwiać na konsolach nowej generacji (PS4, X1) oraz poprzedniej generacji (PS3, X360). Na odpowiednio mocnych komputerach gra spokojnie obsłuży rozdzielczość 4K oraz 60 fps, co zapewni wręcz niesamowitą jakość obrazu, oraz płynność jego wyświetlania.

Data premiery gry wyznaczona została na 14 kwietnia 2015 roku. Przeszedłem Grand Theft Auto V na PS4 i wszystkim PC’towcom powiem jedno – cierpliwość w tym wypadku zostanie wynagrodzona najlepszą wersją GTA V, jaka kiedykolwiek powstała.

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Tucson 1.6 230 KM Hybrid Executive – TEST

Nowy Hyundai Tucson pojawił się na rynku w 2020 roku i wiele osób zaskoczył swoim wyglądem, który był wyraźnie...