James May bez Clarksona nie wróci do Top Gear – BBC traci zatem swoją kolejną gwiazdę

Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy po zwolnieniu Jeremy’ego Clarksona uda się zachować resztę starej ekipy Top Gear, to może przestać się łudzić. James May chociaż nie wprost, to zapowiedział koniec swojej przygody z tym programem motoryzacyjnym.

Oto jak May w wywiadzie dla serwisu The Guardian wypowiedział się na temat swojej przyszłości w Top Gear bez Jeremy’ego Clarksona:

„Ja i Hammond z następcą Jeremy’ego – to nie jest możliwe. Cała nasza trójka musi być razem.”

Zatem James nie powiedział wprost, że odchodzi z Top Gear, jednak przy braku planów przywrócenia Clarksona przez BBC właściwie na jedno wychodzi. Nie sądzę, aby Richard Hammond wyłamał się i zdecydował zostać w tym show motoryzacyjnym bez swoich kolegów. Wygląda więc na to, że w 2016 roku, kiedy to planowany jest powrót Top Gear na antenę będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową obsadą prowadzących.

A w tym czasie być może Clarkson, Hammond i May będą testować samochody dla zupełnie innej stacji. Nie wierzę, abyśmy tego trio mieli nie zobaczyć jeszcze w tym roku, albo na wiosnę 2016 w telewizji znowu razem…

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...