Co czeka na nas w odcinkach 8 i 9 serii 22 Top Gear jeśli zostaną one wyemitowane w przyszłości?

Emisja kolejnych odcinków 22 serii Top Gear uzależniona jest od decyzji BBC dotyczącej Jeremy’ego Clarksona. Jednak jeśli wszystko skończyłoby się dobrze i program wróciłby na antenę, to jakie materiały znaleźlibyśmy w odcinku 8 (S22E08) i odcinku 9 (S22E09) Top Gear?

W Internecie znalazła się rozpiska z planowaną listą atrakcji, które przygotowała dla nas ekipa tego programu motoryzacyjnego w (jeszcze) niewyemitowanych odcinkach. Oto one:

Top Gear S22E08:

Odcinek 8 pierwotnie miał pojawić się na BBC Two oraz BBC Brit HD 15 marca 2015 roku. Nie zabrakło w nim wyzwania – trio prezenterów dostało zadanie kupić stare kabriolety i wybrać się na przejażdżkę po terenach wiejskich Wielkiej Brytanii. Cel wyprawy nie jest do końca znany, znane są za to samochody, które wybrali prowadzący. Są to: Fiat 124 Spider, MGB GT, Peugeot 304 Cabriolet.

Subaru WRX STI przetestowane zostało przez Top Gear

W teście na torze sprawdzone zostałyby dwa samochody: Subaru WRX STi, VW Golf R. Do studia zaproszony byłby Gary Lineker.

Top Gear S22E09:

Z kolei 9 odcinek, który planowany był na niedzielę 22 marca 2015 roku, miał skupiać się przede wszystkim na wyzwaniu, w którym to prezenterzy mieli dokonać zakupu używanych samochodów typu SUV, a przygotowana seria wyzwań miała wyłonić osobę, która zrobiła najlepszy interes. Samochody, które wzięły udział w challenge’u to: Vauxhall Frontera (Jeremy), Jeep Cherokee (Richard) oraz Mitsubishi Shogun Pinin (James).

Vauxhall Frontera - jeden z bohaterów wyzwania Top Gear

Zamiast klasycznego testu na torze w odcinku 9 mielibyśmy starcie bardzo drogich limuzyn, a werdykt która z nich jest najlepsza wydałby Jeremy. Gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę byłby Henry Cavill.

Jak widać atrakcji by nie brakowało. Osobiście zwłaszcza odcinek 9 sezonu 22 Top Gear wydaje mi się wyjątkowo „smakowity”. Miejmy nadzieję, że będzie nam dane wkrótce zobaczyć te wszystkie materiały, gdy komisja wyjaśniająca BBC skończy swoje prace, a jej decyzja będzie korzystna dla Clarksona i fanów Top Gear.

AKTUALIZACJA:

Najnowsze teksty

Range Rover Velar lifting 3.0 diesel 300 KM – TEST

Range Rover Velar to ciekawa propozycja w gamie tej marki, która jest optymalna dla osób, które chcą mieć już...