Powtórki Top Gear w BBC Brit i TVN Turbo – kiedy są emitowane i jakie sezony możemy oglądać?

W momencie pisania tego tekstu emisja Top Gear jest zawieszona. Przy braku nowych odcinków warto odświeżyć sobie starsze, już wyemitowane epizody tego programu motoryzacyjnego. Kiedy i gdzie można je oglądać w polskiej telewizji?

Sytuacja dla polskiego telewidza lubiącego Top Gear dawno nie była tak komfortowa. Odcinki tego legendarnego programu motoryzacyjnego możemy oglądać bowiem na dwóch kanałach telewizyjnych – BBC Brit HD oraz TVN Turbo HD.

Top Gear na BBC Brit

Top Gear w BBC Brit HD

Top Gear jest flagowym programem nowego kanału uruchomionego przez BBC w Polsce. Oznacza to, ze fani na brak okazji do oglądania tego show motoryzacyjnego nie mogą narzekać. W chwili obecnej na antenie znaleźć można nie tylko najnowsze odcinki, ale również odcinki starszych sezonów Top Gear. W chwili obecnej (w tygodniu 09-15.03.2015) emitowane są:

  • Sezon 9
  • Sezon 13
  • Sezon 16
  • Sezon 17
  • Sezon 18
  • Sezon 19
  • Sezon 21
  • Sezon 22

Jako bonus na BBC Brit można znaleźć odcinki wszystkich 3 wyemitowanych dotychczas sezonów Top Gear US. Jest więc naprawdę nieźle – możemy obejrzeć zarówno starsze serie, jak również te nowsze. Każdy dzień oznacza przynajmniej kilka odcinków Top Gear w ramówce stacji.

Szczegółowy program najlepiej jest sprawdzać na stronie BBC Brit. Na specjalnej podstronie poświęconej Top Gear w zakładce „Kiedy obejrzysz?” pojawiają się informacje o kilku najbliższych emisjach odcinków. Sądzę jednak, że pierwszy podany link do szczegółowej rozpiski programów na najbliższe dni jest optymalny aby sprawdzić kiedy warto zasiąść przed telewizorem :)

Top Gear w TVN Turbo

Top Gear w TVN Turbo HD

Kanał, od którego wszystko się zaczęło w Polsce. To właśnie na TVN Turbo po raz pierwszy wiele osób dowiedziało się o tym, że istnieje w ogóle taki program jak Top Gear. Jak w chwili obecnej przedstawia się oferta tego kanału?

Zdecydowanie bardziej ubogo niż w przypadku BBC. TVN posiada prawa do 21 serii Top Gear i to właśnie ona pokazywana jest na antenie TVN Turbo. Żadnej innej widzowie nie będą mieli okazji na chwilę obecną zobaczyć. Szczegóły dotyczące pór wyświetlania poszczególnych odcinków można znaleźć w programie TV, albo na specjalnej podstronie poświęconej Top Gear. Tam jednak znajdziemy jedynie dwie najbliższe emisje.

Mam nadzieję, że informacje te pozwolą Wam nie przegapić żadnego interesującego Was odcinka Top Gear w TV :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Renault Megane 1.5 Blue dCi 115 KM Intens – TEST

Renault Megane, czyli popularny hatchback Francuzów przeszedł w 2020 roku face lifting - przy czym jego "twarz"...

Lexus RX 450h – F-Sport czy Omotenashi. Która wersja jest lepsza?

U niemieckich producentów segmencie premium obowiązują specyficzne zasady. Wydając podstawową kwotę na samochód otrzymuje się niejako stelaż - karoserię, koła, jakiś silnik,...

Opel Corsa F 1.2 Turbo 130 KM GS Line – TEST

Nowy Opel Corsa to samochód mający naprawdę zadziorny wygląd. Egzemplarz, który dostałem do testów jeszcze podkreślał jego ciekawy styl, za sprawą przynależności...

Skoda Fabia 1.0 TSI 95 KM Style – TEST

Skoda Fabia 3 generacji to samochód, który w dzisiejszych czasach nie wzbudza już większych emocji. W sumie ten model nigdy nie miał...

Opel Astra K 1.2 Turbo 130 KM GS Line – TEST

Piąta generacja Opla Astry, nosząca oznaczenie K, w 2019 roku przeszła lifting. Mnie przypadło pierwszy raz stanąć "twarzą w atrapę chłodnicy" z...