Powtórki Top Gear w BBC Brit i TVN Turbo – kiedy są emitowane i jakie sezony możemy oglądać?

W momencie pisania tego tekstu emisja Top Gear jest zawieszona. Przy braku nowych odcinków warto odświeżyć sobie starsze, już wyemitowane epizody tego programu motoryzacyjnego. Kiedy i gdzie można je oglądać w polskiej telewizji?

Sytuacja dla polskiego telewidza lubiącego Top Gear dawno nie była tak komfortowa. Odcinki tego legendarnego programu motoryzacyjnego możemy oglądać bowiem na dwóch kanałach telewizyjnych – BBC Brit HD oraz TVN Turbo HD.

Top Gear na BBC Brit

Top Gear w BBC Brit HD

Top Gear jest flagowym programem nowego kanału uruchomionego przez BBC w Polsce. Oznacza to, ze fani na brak okazji do oglądania tego show motoryzacyjnego nie mogą narzekać. W chwili obecnej na antenie znaleźć można nie tylko najnowsze odcinki, ale również odcinki starszych sezonów Top Gear. W chwili obecnej (w tygodniu 09-15.03.2015) emitowane są:

  • Sezon 9
  • Sezon 13
  • Sezon 16
  • Sezon 17
  • Sezon 18
  • Sezon 19
  • Sezon 21
  • Sezon 22

Jako bonus na BBC Brit można znaleźć odcinki wszystkich 3 wyemitowanych dotychczas sezonów Top Gear US. Jest więc naprawdę nieźle – możemy obejrzeć zarówno starsze serie, jak również te nowsze. Każdy dzień oznacza przynajmniej kilka odcinków Top Gear w ramówce stacji.

Szczegółowy program najlepiej jest sprawdzać na stronie BBC Brit. Na specjalnej podstronie poświęconej Top Gear w zakładce „Kiedy obejrzysz?” pojawiają się informacje o kilku najbliższych emisjach odcinków. Sądzę jednak, że pierwszy podany link do szczegółowej rozpiski programów na najbliższe dni jest optymalny aby sprawdzić kiedy warto zasiąść przed telewizorem :)

Top Gear w TVN Turbo

Top Gear w TVN Turbo HD

Kanał, od którego wszystko się zaczęło w Polsce. To właśnie na TVN Turbo po raz pierwszy wiele osób dowiedziało się o tym, że istnieje w ogóle taki program jak Top Gear. Jak w chwili obecnej przedstawia się oferta tego kanału?

Zdecydowanie bardziej ubogo niż w przypadku BBC. TVN posiada prawa do 21 serii Top Gear i to właśnie ona pokazywana jest na antenie TVN Turbo. Żadnej innej widzowie nie będą mieli okazji na chwilę obecną zobaczyć. Szczegóły dotyczące pór wyświetlania poszczególnych odcinków można znaleźć w programie TV, albo na specjalnej podstronie poświęconej Top Gear. Tam jednak znajdziemy jedynie dwie najbliższe emisje.

Mam nadzieję, że informacje te pozwolą Wam nie przegapić żadnego interesującego Was odcinka Top Gear w TV :)

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...