Największe hity M83 – Najlepsza muzyka do samochodu #7

Kontynuując trend z poprzedniego tygodnia,  przedstawiając kolejną porcję fajnych utworów do słuchania w samochodzie, również skupię się na jednym wykonawcy. Na bardziej „dzisiejszym”, niż Modern Talking – przed Wami 3 najlepsze kawałki M83 do puszczenia podczas jazdy.

1. We Own The Sky

W mojej ocenie zdecydowany numer jeden jeśli chodzi o tej wykonawcę. Muzyka jest dynamiczna, wpada w ucho i podczas przejażdżek poza miastem wręcz zachęca do mocniejszego wciśnięcia pedału gazu i przyspieszenia z 89 km/h do 92 km/h ;)

2. Oblivion

Utwór nagrany na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu – tu niespodzianki nie będzie – „Oblivion”. Podobnie jak w przypadku We Own The Sky ma w sobie sporą „moc” i niesamowity klimat. Duża to zasługa Susanne Sundfor, która zajęła się wokalem. Efekt był bardzo dobry.

3. Moonchild

Po raz kolejny miałem spory ból głowy wybierając trzeci utwór, bo repertuar M83 pełen jest wysokiej jakości kawałków. Finalnie zdecydowałem się na Moonchild, który wielu fanów motoryzacji może pamiętać z odcinka Top Gear S06E06, kiedy to prowadzący ścigali się do Oslo. Część osób być może odkryła grupę M83 w ten sposób – w moim przypadku tak było i jestem bardzo zadowolony, że tak się stało :)

Powyższe 3 propozycje zdecydowanie nie wyczerpują tematu jeśli chodzi o przeboje M83, dlatego poniżej wrzucam jeszcze kilka klipów, które również są zdecydowanie warte przesłuchania.

4. Midnight City

5. Reunion

6. Graveyard Girl

Kolejne notowanie już w poniedziałek 9 marca. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

4 KOMENTARZE

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...