Jeremy Clarkson zawieszony przez BBC. Odcinek 8 Top Gear został odwołany i nie zostanie wyemitowany w niedzielę

Oglądając ostatnio wyemitowany odcinek Top Gear (S22E07) byłem trochę zaskoczony tym, że Jeremy Clarkson nie użył swojej tradycyjnej formuły kończącej program „Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia w przyszłym tygodniu”. Myślałem, że nic wielkiego się za tym nie kryje – myliłem się. Clarkson miał… wdać się w burdę z jednym z producentów, przez co został zawieszony, a emisja kolejnego odcinka 22 sezonu została odwołana. Co będzie dalej?

Przyznam się, że bardziej spodziewałbym się informacji o tym, że przybysze z innej planety wylądowali właśnie na trawniku przez Białym Domem, niż tego, że Jeremy Clakrson wda się w bójkę z jednym z producentów Top Gear.

To nie pierwszy wybryk Jeremy’ego, który nie raz i nie dwa wzbudzał kontrowersje i był wzywany na dywanik przez władze BBC w związku ze swoimi wypowiedziami. Teraz jednak na słowach się nie skończyło, przez co BBC postanowiło zawiesić prezentera na czas wyjaśniania sprawy. Nikt inny z ekipy oprócz Clarksona nie został zawieszony.

BBC nie chce na razie komentować tej sprawy, jednak odcinek 8, którego premiera planowana była na najbliższą niedzielę 15 marca 2015 został odwołany i wyleciał z ramówki BBC Two.

Nie wiadomo jeszcze jak potoczy się cała sprawa i jakie dalsze konsekwencje poniesie Jeremy Clarkson. Mam nadzieję jednak, że cała sprawa zakończy się pomyślnie i Top Gear wkrótce wróci na antenę wraz z S22E08. W pełnym składzie osobowym…

Źródło: Sky News
Oskar B. – dziękuję za cynk :)

AKTUALIZACJA:

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda , że Jeremy odchodzi z Top Gear :/ to już nie będzie ten sam program , 10 min temu ukazało się oficjalne oświadczenie Clarksona na temat jego odejścia w którym zdradza trochę więcej szczegółów . Jak ktoś jest wiernym fanem to trzeba to obejrzeć http://utnie.pl/iohrd łezka w oku się kręci , jak głos Jeremiego drży i ze smutkiem potwierdza że już więcej go nie zobaczymy ;(

Najnowsze teksty

Hyundai Tucson 1.6 230 KM Hybrid Executive – TEST

Nowy Hyundai Tucson pojawił się na rynku w 2020 roku i wiele osób zaskoczył swoim wyglądem, który był wyraźnie...