Jeremy Clarkson – petycja w sprawie jego przywrócenia już jest. Podobnie jak plotki dotyczące przyczyny zawieszenia

Informacja o tym, że Jeremy Clarkson został zawieszony przez BBC obiegła chyba już cały świat. O sympatii, jaką cieszy się legendarny prezenter Top Gear najlepiej świadczy petycja, która powstała w Internecie w sprawie jego ułaskawienia i ilość podpisów, którą zebrała w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Poznaliśmy też plotki dotyczące przyczyny bójki i całego zamieszania.

Zawieszenie Jeremy’ego Clarksona w momencie, w którym 22 seria Top Gear wkracza właśnie w decydującą fazę wywołało ogromne poruszenie na całym świecie. Fani programu obawiają się, że tym razem prezenter przeholował i BBC nie będzie już dalej tolerować jego kontrowersyjnych zachowań.

W celu pokazania decydentom BBC, aby tym razem również przymknęli oko na wybryk Jeremy’ego stworzona została petycja w sprawie jego rychłego przywrócenia do pracy i wznowienia trwającego sezonu Top Gear. O tym, że taka wola wśród widzów jest ogromna świadczą liczby. W ciągu 15 godzin petycję podpisało 150 000 osób.

Dodatkowo poznaliśmy plotki dotyczące powodu, dla którego Jeremy Clarkson wdał się w bójkę z producentem Top Gear. Miał być on dosyć prozaiczny – rzekomo poszło o problemy… z obiektami gastronomicznymi. Ciężko jest mi uwierzyć, żeby taka błaha sprawa mogła być punktem wyjścia do całej afery. Jednak dopóki nie poznamy oficjalnego stanowiska dotyczącego przyczyny bójki (o ile kiedykolwiek je poznamy), pozostają nam tylko domysły.

Pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków. Osobiście jestem dobrej myśli – Top Gear bez Jeremy’ego Clarksona praktycznie nie istnieje, a program ten generuje dla BBC zbyt duże zyski, by mogli oni z niego tak łatwo zrezygnować.

Sądzę, że rozwiązanie całej sprawy przyjdzie szybko. Zamieszanie, którego świadkami jesteśmy obecnie nie służy nikomu, a w szczególności BBC.

Źródło: Sky News

AKTUALIZACJA:

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...