Film Group B ma pierwszy trailer – szykuje się gratka dla fanów rajdów samochodowych

Sporty motorowe pełne są historii, które idealnie nadawałyby się na fabułę filmu. Wzloty, upadki, dramaty, mierzenie się z przeciwnościami losu. To chleb powszedni kierowców jeżdżących w Formule 1, seriach wyścigowych, albo w rajdach samochodowych. Jednak takie historie rzadko przenoszone są na duży ekran. Czasami jednak się to zdarza – pojawił się właśnie pierwszy trailer filmu „Group B”, opowiadającego o tym, jak wyglądały rajdy samochodowe w latach 80-tych.

Film przenosi nas do roku 1986, kiedy samochody rajdowe grupy B niepodzielnie panowały na odcinkach specjalnych. Shane Hunter (gra go Robb Stark znany z serialu Gra o Tron), kierowca rajdowy wraca do rywalizacji w Grupie B po długiej przerwie. I to właściwie wszystko, co wiemy obecnie o filmie. Reszta szczegółów owiana jest tajemnicą, a osoby oczekujące na film mogą rzucić okiem jedynie na krótki zwiastun wideo:

Będę śledził kolejne doniesienia o tym filmie. Group B, podobnie jak wydany parę lat temu film Rush (traktujący o zmaganiach kierowców Formuły 1), pewnie nie będzie spektakularnym sukcesem kasowym, jednak dla osób, które lubią rajdy samochodowe będzie to z pewnością pozycja obowiązkowa. Zwłaszcza, jeśli Group B doczeka się równie rewelacyjnej, co Rush, ścieżki dźwiękowej.

Najnowsze teksty

Volkswagen ID 4 77 kWh 204 KM Performance Pro – TEST

Volkswagen na początku wprowadzania swoich elektrycznych samochodów na rynek nie eksperymentował, tylko postawił na najmodniejsze obecnie crossovery. ID 4...