Billy Idol i jego elektryzujące rockowe hity – Najlepsza muzyka do samochodu #11

Są wykonawcy, którzy wręcz zmuszają nogi słuchaczy do ruszania się w rytm ich przebojów. Jednym z nich bez dwóch zdań jest Billy Idol i to właśnie na jego największe przeboje, wprost doskonałe do słuchania podczas jazdy samochodem, Was dzisiaj zapraszam.

1. Billy Idol – Save Me Now

Mój ulubiony utwór tego wykonawcy, zwłaszcza jego początek ma w sobie coś niezwykłego. Aż dziwię się, że nie zdobył on takiej popularności, jak chociażby poniższa propozycja…

2. Billy Idol – Rebel Yell

…która – przynajmniej według ilości odsłuchań na Spotify – jest najpopularniejszym dziełem naszego dzisiejszego bohatera. I jest to prawdziwy killer, który niemal zmusza kierowcę aby mocniej przycisnął pedał gazu. Czuć tu moc :)

3. Billy Idol – Dancing With Myself

Utwór w podobnym klimacie co Rebel Yell – ostro, dynamicznie, bojowo. Czyli tak, jak powinno być u osoby tworzącej rock.

Billy Idol odpowiada również za wiele spokojniejszych, ale równie dobrych kawałków. Jako, że jest to lista z propozycjami do słuchania w samochodzie, staram się wybierać do niej utwory bardziej dynamiczne. Dlatego, bardziej w formie bonusu, polecam Wam również jego jeden spokojniejszy, ale bardzo klimatyczny przebój – Eyes Without a Face.

A kolejne notowanie już w poniedziałek 6 kwietnia. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Volkswagen ID 4 77 kWh 204 KM Performance Pro – TEST

Volkswagen na początku wprowadzania swoich elektrycznych samochodów na rynek nie eksperymentował, tylko postawił na najmodniejsze obecnie crossovery. ID 4...