Dobry, klasyczny rock – Najlepsza muzyka do samochodu #5

Dzisiaj będzie coś dla fanów muzyki rockowej. 3 utwory, które wprost skłaniają aby wsiąść do samochodu i ruszyć w drogę. Zapraszam.

1. George Thorogood – Born To Be Bad

Utwór ten poznałem dzięki…serialowi „Świat według Bundych”. Odcinek w którym Al wyobraża sobie co działoby się, gdyby miał motocykl. Jego marzeniom towarzyszy utwór „Born To Be Bad”. To sprawiło, że już na zawsze będzie się on mi kojarzył z motoryzacją, a fakt, że po prostu miło się go słucha sprawił, że musiał się pojawić na mojej liście przebojów :)

https://www.youtube.com/watch?v=fP-FXs74ESo

2. Journey – Any Way You Want It

Dzięki temu przebojowi jestem dzisiaj użytkownikiem Spotify. Był on bowiem pierwszą piosenką, którą usłyszałem testując tę usługę i na tyle mi się spodobał, że postanowiłem dać jej szansę. I tak już zostało :)

3. Guns N’ Roses – Paradise City

Ten utwór kojarzy mi się z samochodami dzięki grze Burnout Paradise. Puszczany był on w menu głównym, przez co wbił mi się do głowy na stałe, bo swojego czasu sporo czasu spędzałem właśnie w Paradise City. Wpadający w ucho, dynamiczny, idealny na wieczorną przejażdżkę o zachodzie słońca…

Na kolejne notowanie zapraszam w poniedziałek 23 lutego. Stay tuned… :)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...