3 wyjątkowe przeboje Modern Talking – Najlepsza muzyka do samochodu #6

Dzisiejsze propozycje najlepszych utworów do słuchania w aucie zdominował jeden z moich ulubionych zespołów, który wręcz zasługuje na „swoje” notowanie – Modern Talking. Zapraszam do słuchania.

1. Modern Talking – Jet Airliner

Bez dwóch zdań mój ulubiony przebój Modern Talking. Jest to rasowy przedstawiciel utworów, które nie są najbardziej popularnymi kawałkami danego zespołu, a najbardziej wpadają w ucho. Do słuchania w samochodzie moim zdaniem idealny. Polecam tylko wystrzegać się remixu, który powstał w 1998 roku. Klasyka z lat 80-tych nie ma sobie równych i taką wersję Wam zaprezentowałem.

2. Modern Talking – Geronimo’s Cadillac

Najbardziej „motoryzacyjny” utwór w repertuarze Modern Talking. Sądzę, że spodoba się nie tylko fanom Cadillaców, bo naprawdę wpada w ucho.

3. Modern Talking – Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love)

Przyznaję się, że miałem nie lada problem z wyborem trzeciej propozycji. Wszystko przez to, że wiele piosenek Modern Talking trzyma dla mnie wysoki poziom. I wtedy przypomniałem sobie o „Atlantis Is Calling” – jednemu z najbardziej klimatycznych przebojów, które udało się stworzyć Thomasowi Andersowi i Dieterowi Bohlenowi.

Dziękuję za uwagę, jak zawsze przypominam, że nowa „Samochodowa lista przebojów” pojawi się już w przyszły poniedziałek 2 marca. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Ford Puma ST X 1.0 Ecoboost 170 KM Powershift – TEST

Ford Puma ST na początku oferowany był wyłącznie z manualną skrzynią biegów i silnikiem 1.5 Ecoboost 200 KM. Teraz...