Gameplay z DriveClub x4: piękne samochody (Audi, BMW, Mercedes), malownicze trasy (Szkocja, Indie, Japonia, Norwegia) – jest co oglądać

Ostatnio znowu zacząłem grać w DriveClub. Po wyjściu ostatnich patchów gra w końcu zdaje się być skończona i w pełni grywalna w trybie online. Nic się nie rozłącza, nie ma lagów, poprawiono system kar. Przejechałem się również parę razy w trybie próby czasowej – time trial i nagrałem swoje wyczyny za wirtualnym kółkiem. Obejrzycie je w dalszej części wpisu.

PlayStation 4 doczekało się naprawdę świetnej gry samochodowej – dawno jazda autami na ekranie telewizora nie sprawiała mi tak dużej frajdy, jak podczas gry w DriveClub na PS4. Ostatnio na przejażdżkę zabrałem przedstawicieli niemieckiej „wielkiej trójki”: dwa modele Mercedesa, jeden BMW oraz Audi. Zapraszam do oglądania:

Mało która gra ma tak urokliwe wschody słońca jak DriveClub. Naprawdę biję brawo deweloperom z Evolution Studios za to, że dostarczyli tak ładną, a przy tym klasyczną grę wyścigową. To na pewno nie są moje ostatnie filmy z DriveClub – gdy nagram coś jeszcze, na pewno dam znać :)

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...