Coś autostradowego, coś spokojnego – najlepsza muzyka do samochodu #3

Czas na kolejną składankę 5 fajnych utworów do słuchania w samochodzie. Tym razem wśród dwóch wyróżnionych propozycji znalazły się utwory, których pewnie nie usłyszycie w radiu. A szkoda, bo mimo, że nie wykonują ich najbardziej znani artyści, to zdecydowanie mają coś w sobie. Startujemy!

1. Azure Blue – The Road i Know

Na ten utwór natknąłem się przez przypadek w Spotify. I od razu mi się spodobał, bo ma w sobie moc. Dla mnie idealnie nadaje się do słuchania podczas szybkiej jazdy, na ekspresówce, czy jeszcze lepiej, gdzie można bez obaw o mandat pociągnąć te 140-150 km/h. Sprawdzałem nie raz – ostatnio jadąc wieczorem po S8 w okolicach Rawy Mazowieckiej. To świetna droga do jazdy, z tym utworem w głośnikach jeszcze lepsza.

2. Julee Cruise – Falling

Przyznaję się, nie oglądałem miasteczka Twin Peaks. Słuchałem za to utworów Julee Cruise ze ścieżki dźwiękowej do tego serialu i uważam je za absolutnie fantastyczne. Nastrój, stonowany rytm, a przede wszystkim niesamowity głos. Co prawda podczas jazdy część dźwięków może nam ulecieć, przez hałas dobiegający spoza kabiny, jednak i tak na uspokojenie utwór idealny. Np. w korku, gdzie koi nerwy.

3. Jennifer Rush – Credo

https://www.youtube.com/watch?v=ODCJxse8v2k

4. James Morrison, Nelly Furtado – Broken Strings

5. U2 – With or Without You

https://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ

Następna porcja przebojów już za tydzień, w poniedziałek 26 stycznia. Stay tuned :)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Hyundai Tucson 1.6 230 KM Hybrid Executive – TEST

Nowy Hyundai Tucson pojawił się na rynku w 2020 roku i wiele osób zaskoczył swoim wyglądem, który był wyraźnie...